Secrets de Sothys

Secrets de Sothys

 

Ülim roos On vaid üks samm Niiluse kallastelt lillede kvintessentsini …Oma 70. sünnipäeva hakul on Sothys kõige hinnalisema lille südames uuesti sündinud. Asutaja, hr Bernard Masi auks kasvatatud Sothyse roos oli võrratuks inspiratsiooniallikaks nii ainulaadse kreemi – La Crème 128 – kui erakordse salongihoolduse loomisel.

Sothys ja Bernardaud Kahe Prantsuse perekonna  maja autentne lugu. Sothys ja Bernardaud on ühendanud oma maailmakuulsa meisterlikkuse ja ühise täiuslikkusekire, et anda tuult tiibadesse kõige aegade rafineeritumale esitlusele ilumaailmas.

Esimest korda kosmeetikas Ettevõtte Bernardaud Manufacture ( Limoges, Prantsusmaa) portselantoosis peituvad erakordsete omadustega ainulaadse kreemi saladused.

 

 

Картинки по запросу secrets de sothys rose

Tehnika viimane sõna ülevaima kreemi loomiseks Teaduskeskus Sothys Advanced research on pannud kokku looduse ja teaduse kõige tugevamad küljed, et tuua välja parim osa teadusest ja anda kõigile naistele unikaalne 360° noorendav toime.

Sothyse Roosi tüvirakkude ja hinnalise portselanlille õli eksklusiivne duo on ehtne ilu arhitekt, et säilitada naha nooruslikkuse alused,taastada naha terviklikkuse. Virsikulehe glukaanid on ehedaks rakutreenriks, et tugevdada naha loomulikku kaitset, kasutades juhtivat, stressivastast lahendust, mis on inspireeritud vitagee nide teadusest.

Sothys, hoolduste meister viimased 70 aastat, on keskendunud kogu oma oskusteabega vastupandamatutele tekstuuridele, muutes iga kasutamise tõega ainulaadseks hoolduskogemuseks. Meelate galeeniliste valemite ja erakordselt rafineeritud ning ajatu lõhna ebatavaline liit tekitab meeltes tundeplahvatuse.