Miks vahetada seerumit?

Miks vahetada seerumit?

 

Öeldakse, et 80% vananemisest põhjustab keskkond, elustiil ja 20% on puhtalt  bioloogiline.  Aasia nahal ilmuvad kortsud hiljem. Valgete naiste puhul on vananemine üsna sirgjooneline, seevastu asiaatidel kiireneb see tõesti selgelt 40. ja 50. eluaasta vahel. Siis muutuvad kortsud sügavamaks „kanavarvaste” piirkonnas, otsmikul ja suu ümber. Prinkuse kadu ja pigmendilaigud avalduvad asiaatidel varem. Heterogeensus ja sära kadu tulevad samuti Aasia naha puhul selgemini esile.

Intensiivse kontsentratsiooniga koostis sisaldab kõrgtehnoloogilisi aktiivaineid. Miks vahetada seerumit?

  1. VANUS —  Iluspetsialist määrab naha bioloogilise vanuse, mis võib erineda tegelikust vanusest Inimese vanuse mõõtmiseks on kolm meetodit: kronoloogiline iga (kui vana olete kalendri järgi), bioloogiline iga (kui vana on keha põhiliste talitluste ja rakulise protsessi seisukohalt),  psüholoogiline iga (kui vana ise tunnete end olevat). 
  2. ELUSTIIL — Uni/töö, linn/riik, jne.
  3. ERINEVAD FARMAATSIATOOTED — Suurendavad soovi kasutada hooldust igapäevaselt.
  4. ELULISED/TERVISLIKUD MUUTUSED — Haigused, rasedus, dieet, vähene uni jne.
  5. AASTAAEG — Talv: vajab toitmist ja sära taastamist. Kevad: vajab puhastust ja esineb tundlikkuserisk. Suvi: vajab kaitset ja rasuerituse reguleerimist. Sügis: vajab regeneratsiooni.
  6. HOOLDUSE KVALITEET — Igapäevane koduhooldus ja regulaarsed salongihooldused.