Meist

Meist

Meie hubane  ja privaatne ilusalong asub Tallinna südames  Maakri 36.  Külastuse ajal tegeletakse personaalselt ainult Teiega.

 

"On oluline, kuidas inimene hooldab oma nahka kodus, milleseid tooteid kasutab ning kuidas puhastab.

Olen kindel , et soovitud tulemuseni on võimalik jõuda kui regulaarselt külastada kosmeetikut, kes sobib Teile nii vaimselt kui ka professionaalselt.

Hooldust valides, süvenen probleemi sisse, kuid kui näen, ainuüksi näohooldusest jääb väheks, suunan dermatoloogi või endokrinoloogi juurde. Olen kindel, et koostöö kliendiga on oluline," ütleb kosmeetik Darja,

"Iga inimene on erinev ja ainulaadne ning väärib individuaalset lähenemist. Suhtun oma klientidesse lugupidavalt ja soovin neile alati pakkuda kvaliteetset teenust.
Soovin pakkuda oma klientidele lisaks praktilistele lahendustele ka meeliülendavat kogemust- hetke vaid iseendale, meelerahu..
Samuti on minu südameasjaks keskkonda- ja loomi säästvad eluviisid, seega on mulle oluline, et töös kasutavad tooted vastaksid erinevatele standarditele ja põhimõtetele ("Ei loomkatsetele", "Pakendite taastöötlus", "Loodussõbralikud materjalid" jne). Sest hoolida loodusest, tähendab hoolida iseendast," ütleb kosmeetik Kadri.

Kosmeetikud, kes teostavad Sothys erihooldusi on läbinud koolitused ja valdavad spetsiaalset Digi-Estetique® modelleeriva näomassaaži tehnikaid. On saanud koolitused Pariisis. Salongis töötavad kosmeetikud: Darja (töökogemus Sothysega 8 aastat) ja Kadri (Sothysega töötanud 2 aastat). Koos kosmeetikuga saad välja valida sobilikud hooldused  ja tooted koduseks kasutamiseks, et säilitada ilus ja hoolitsetud näonahk.
Meie ilusalongis saab osta kinkekaarti

väärtuses    20.-    50.-     70.-   100.-